O firmie

Producent wyrobów ceramicznych od 1996 roku

Polskie surowce w integracji z włoską technologią budują podstawę marki Ceramika Końskie. Zachowanie europejskich norm i standardów, stosowanie polskich surowców od sprawdzonych dostawców oraz wykorzystanie najlepszych polskich urządzeń i rozwiązań technologicznych to baza naszej firmy.

Ceramika Końskie obecna jest na polskim rynku od 1996 roku i od przeszło dwudziestu lat utrzymuje się w czołówce producentów wyrobów ceramicznych. Bazą jej produktów są płytki ścienne i podłogowe o nowoczesnym designie – w katalogach możemy odnaleźć paletę delikatnych, pastelowych barw, ale również głębokie czernie, biele, odważne nadruki czy piękne, szlachetne szarości. Korzystając z naszych kolekcji możemy z łatwością zaaranżować wnętrze w stylu minimalistycznym, jak i glamour.

W naszej działalności, współpracujemy z wieloma polskimi firmami, której współpraca oparta jest na pełnym i długoletnim zaufaniu. Spośród wielu polskich firm wyróżnia nas styl zarządzania, który swoją filozofią opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem, dostawcą czy pośrednikiem. Kierujemy się jednym założeniem – nasz produkt jest tworzony z myślą o człowieku. Poprzeczka jakości produktu zawsze postawiona jest wysoko.

Każda marka jest odrębną gałęzią powstałą z jednego drzewa – Grupy Końskie. Każda z nich działa na swój własny sposób, ale to wspólne i mocno osadzone korzenie tworzą siłę.

Nasze marki

Ceramika Końskie Sp. z o.o. założona została w 1996 roku i od początku istnienia jest prywatnym przedsiębiorstwem. W 2008r. weszła do grupy z polsko-włoskim kapitałem, w skład której wchodzą: Ceramika Color Sp. z o.o. (płytki ścienne), Ceramika Stargres Sp. z o.o. (gres porcelanowy szkliwiony), Cotto Petrus Sp. z o.o. (biskwit) oraz StarDust Sp. z o.o. (granulat do produkcji gresu szkliwionego).